Gabloty wystawowe i wystawiennicze

Gabloty Gabloty wystawowe i wystawiennicze

Jesteśmy uczciwym wytwórcą gablot wystawowych i wystawienniczych oraz wszelkiego rodzaju pokrewnych gablot, witryn, tablic i potykaczy. Urzędy tudzież instytucje publiczne, kolej, kościoły tudzież szkoły - to nasi istotni nabywcy. Z zapałem przeprowadzamy hurtowe zlecenia - nie straszne nam wyprodukowanie dużej ilości gablot wystawowych i wystawieniczych w krótkim czasie. Wykwalifikowani inżynierowie z wydziału technicznego zabiegają o wysoką jakość produkowanych gablot, tudzież doświadczeni handlowcy są w stanie fachowo doradzić Państwu w trafnym wyborze.

Wieloletnie doświadczenie oraz duże zaangażowanie skutkują, iż jesteśmy liderem na polskim rynku w fabrykacji gablot wystawowych i wystawienniczych na zlecenie. Jako producent, gabloty realizujemy w dowolnych konfiguracjach - bardzo nietypowe zamówienia to wręcz nasza specjalność. W naszej ofercie, za dodatkową opłatą znajdą Państwo także usługę montażu produktów w dowolnym, wyznaczonym miejscu.

Gablota wystawowa i wystawiennicza jest eleganckim i bezpiecznym elementem wyposażenia, pozwalającym utrzymywać porządek oraz organizację wśród materiałów informacyjnych czy ekspozycyjnych. Organizacja miejsca pracy jest bardzo istotna, a dzięki gablotom to zadanie jest w dużym stopniu uproszczone. Przeszklone, zamykane, ukształtowane z masywnych profili gabloty wystawowe i wystawiennicze gwarantują, że zawartość pozostanie nienaruszona tak długo jak będziemy tego chcieli. Do fabrykacji gablot wystawowych i wystawienniczych aluminiowych stosujemy certyfikowanych profili grupy Kęty S.A., które mogą być bez problemu zastąpione w przypadku uszkodzenia. Dzięki temu można zaoszczędzić cenny czas, zmniejszyć koszty, ponieważ uszkodzonej gabloty wystawowej i wystawienniczej nie trzeba wymieniać w całości.

Przy uzyskiwaniu drewnianych profili do naszych gablot wystawowych i wystawienniczych, jako jedni z bardzo niewielu producentów użytkujemy wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Gabloty drewniane doskonale wpasowują się w charakterystykę takich miejsc jak szkoły, muzea czy urzędy. Hipnotyzują swoim dystyngowaniem tudzież profesjonalnym wykonaniem. Jako firma ciesząca się pozycją lidera na polskim rynku, obejmujemy nasze gabloty wystawowe i wystawiennicze gwarancją. Nasza organizacja jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Zlecenia są dokonywane z reguły w czasie krótszym niż 7 dni, licząc od czasu zamówienia do oddania gotowego produktu do klienta. Odbiorca ma do wyboru parę wariantów oświetlenia, a mianowicie punktowe, całościowe lub częściowe. Nasze oświetlenie jest ledowe albo jarzeniowe. Dodatkowo można zastosować oświetlenie punktowe. Częstokroć wykorzystujemy oświetlenie częściowe.

W naszej ofercie występują gabloty wystawowe i wystawiennicze z drzwiczkami przesuwnymi, częściowo przesuwnymi tudzież uchylnymi (na boki albo do góry). Gabloty dostępne są także w ciekawej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - normalnie schowana za drzwiczkami. Gabloty wystawowe i wystawiennicze  posiadają system otwierania drzwi do góry. W celu łatwiejszego otwierania gabloty, oferujemy możliwość dostawienia mocnych teleskopów. Jednym z kierunków otwierania gablot jest otwieranie na boki. Użytkujemy standardowe uchylne skrzydła czy też szyby przesuwane. Złącza profili aluminiowych są dokonane przy użyciu półokrągłych głowic, które posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Związku z faktem używania sprawdzonych profili, produkowanych przez obecnego lidera na rynku (współpracującego z 45 krajami na świecie), zapewniamy bezinwazyjną wymianę poszczególnych części w wypadku uszkodzenia.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze funkcjonują w opcjonalnej konfiguracji oraz wielkości - mogą być 1-, 2-, 3- czy też nawet 4- skrzydłowe. Gabloty szklane są przeszklone za pomocą bezpiecznej lub hartowanej szyby, chociaż jest dodatkowo możliwość zastosowania szyby akrylowej czy też PLEX. Zatwierdzamy, iż gabloty wystawowe i wystawiennicze wykonywane są ze zweryfikowanych, adekwatnie przystosowanych materiałów, które zapewniają solidność a także wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały stworzone. Ponadto wyposażane są w patentowe zamki osłonowe.

Odróżniamy gabloty wystawowe i wystawiennicze stojące (wolnostojące) i gabloty wystawowe i wystawiennicze wiszące. W większości przypadków, w opcji typowej gablot podłoże (stanowiące reprezentacyjną część gabloty) wytworzone jest z białej, nadzwyczaj wyszukanej płyty magnetycznej, acz świadczy także możliwość zamontowania jako podłoże płyty korkowej ewentualnie tkaninę. Gabloty wystawowe i wystawiennicze aluminiowe są robione z profili aluminiowych, malowane w kolorycie srebrnym, będącym kolorem standardowym. W opcji rozszerzonej mogą Państwo zamówić profile gabloty aluminiowej w opcjonalnym kolorze znajdującym się w palecie RAL.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze osiągalne są w opcji jednostronnej umożliwiającej zawieszenie na którejkolwiek płaskiej ścianie. Gabloty dostępne są w opcji dwustronnej umożliwiającej montaż w podłożu i prezentowanie informacji po obu stronach. Na każdych gablotach z fryzem zdołamy umiejscowić umowny napis czy też podesłany poprzez klienta logotyp. Ekspresowa realizacja - wyraźna większa część zleceń dociera do nabywcy w przeciągu tygodnia. Dostarczamy ekspresową wycenę - nawet w 20 minut od wypełnienia formularza (w trakcie godzin pracy). Jeżeli zależy Tobie na szybkiej wycenie - zadzwoń. Do fabrykacji naszych gablot używamy wysokiej jakości materiały, jakie gwarantują odporność, a także solidność. Prócz wysokiej jakości materiałów to właśnie precyzja jest wyznacznikiem naszej fabrykacji gablot.