Gabloty szklane

Gabloty Gabloty szklane

Gabloty szklane od pewnego czasu stały się domeną nowoczesności. Kiedy wysłużone tablice korkowe zaczęły wychodzić z mody, to oczywiście gabloty szklane rozpoczęły prym w tej dziedzinie. Używanie gablot szklanych naszej produkcji można spotkać w wielorakich placówkach publicznych takich jak urzędy, szpitale, szkoły czy muzea, wszak podobnie jak u prywatnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie stylowość oprawy na przeróżnego rodzaju osiągnięcia. Gabloty szklane użytkuje się w szczególności dla szykownej organizacji oraz wyeksponowania informacji, lokuje się w nich też materiały reklamowe lub urządza prezentacje np. sklepowe czy muzealne.

Gabloty szklane wpasowują się w duch XXI wieku, a utworzone z dbałością o jakość będą służyć tudzież weselić oko przez wiele lat. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu osiągamy gabloty najwyższej jakości, wyróżniające się trwałością i solidnością. Wytwarzamy szeroki asortyment różnych gablot nie tylko szklanych ale także drewnianych i aluminiowych, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku krajowym.

Wykwalifikowani inżynierowie z wydziału technicznego dbają o wysoką jakość produkowanych gablot szklanych, zaś doświadczeni handlowcy są w stanie fachowo doradzić Państwu w odpowiednim wyborze. Posiadamy znaczne dyspozycje wytwórcze - nawet duże zamówienia możemy przeprowadzić w ekspresowym tempie. Robimy gabloty szklane przy zastosowaniu współczesnych technologii a także maszyn, co umożliwia przede wszystkim szybki czas realizacji. Przy podpisywaniu umowy możemy nadto zaprezentować skan ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000zł.

Jesteśmy uczciwym producentem gablot. Wszelkie gabloty szklane fabrykujemy z części posiadających adekwatne certyfikaty bezpieczeństwa, spełniając jednocześnie jeden z najważniejszych punktów wielu przetargów na dostawę gablot szklanych. Każdego roku spisujemy zwiększenie zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się raz za razem bardziej powszechne. Tymczasem naszymi głównymi odbiorcami są szkoły, kościoły tudzież urzędy.

Dostarczamy ponad 185 przeróżnego gatunku gablot, tablic, witryn a także potykaczy. Nasi doradcy - z wieloletnim doświadczeniem również znajomością zwykle pojawiających się problemów - pomogą Tobie wybrać produkt spełniający Twoje oczekiwania. Zainteresowanym klientom proponujemy bezpłatną i sprawną wycenę - nawet w 15 minut! Szybka realizacja - przeważnie zamówienia dostarczamy w terminie 1 tygodnia od dnia złożenia zlecenia. Świadczymy dodatkowo montaż nabytych gablot szklanych bezpośrednio w miejscu wyznaczonym przez klienta. Podejmujemy zlecenia na gabloty szklane w dowolnej konfiguracji - sprecyzuj wymiar, materiały, kolor, sposób wykończenia.

Ponadto oferujemy klientom opcję wykonania podświetlenia gabloty szklanej, dzięki któremu możliwe jest lepsze wyeksponowanie znajdujących się w niej przedmiotów. Oprócz tego można zastosować oświetlenie punktowe. Znaczącym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie częściowe. Profile zastosowane w gablocie spajane są w bezpieczny sposób przy pomocy wypróbowanych, półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego.

Poprzez zastosowanie wysokiej jakości profili aluminiowych, które są wyprodukowane przez grupę KETY S.A., jest opcja wymiany poszczególnych elementów w przypadku uszkodzenia gabloty. Gabloty ogłoszeniowe szklane posiadają szybę (z jednej bądź dwóch stron). Gabloty ekspozycyjne, sklepowe i muzealne mają o wiele więcej szkła. Tak bywa, że preferowanymi gablotami szklanymi są typowe witryny szklane. Nasze przedsiębiorstwo w swoim asortymencie dostarcza wyroby zaopatrzone w szyby bezpieczne, szyby hartowane, szyby akrylowe czy też PLEX.

Gabloty szklane, jakie są skonstruowane z aluminiowych profili, są szczegółowo wyposażone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie ulokowanych w gablotach materiałów przed wilgocią. Ponadto wyposażane są w patentowe zamki przeciw-włamaniowe.