Gabloty korkowe

Gabloty Gabloty korkowe

Jesteśmy pionierem na krajowym rynku w obrębie produkcji aluminiowych, szklanych a także drewnianych gablot ogłoszeniowych, witryn informacyjnych, potykaczy (stojaków) reklamowych i tablic ogłoszeniowych/informacyjnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w fabrykacji gablot w tym także gablot korkowych, toteż nasze produkty radują się niezmiernie rosłym zainteresowaniem. Jesteśmy liderem na polskim rynku w wytwórczości przeróżnego wariantu gablot. Składając zlecenie w naszej firmie, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie - począwszy od doświadczonych handlowców znających najczęstsze "dylematy klientów" po bezpośrednie wsparcie wydziału technicznego.

Posiadamy znaczące zdolności wytwórcze - nawet pokaźne zlecenia możemy wykonać w ekspresowym tempie. Robimy gabloty przy użyciu współczesnych technologii i maszyn, co oddziałuje przede wszystkim szybki czas realizacji. Proponujemy ciekawe ceny wynikające z braku pośredników, albowiem jesteśmy bezpośrednim wytwórcą gablot korkowych. W przypadku dużych zamówień oferujemy ciekawe obniżki cen. Skontaktuj się z nami oraz omów szczegóły Twojego zamówienia! Udzielamy gwarancji na wytworzone przez nas gabloty korkowe. Wszystkie części, szyby (hartowane, bezpieczne, plex), podłoże magnetyczne, zamki, zawiasy, mają należyte certyfikaty bezpieczeństwa.

Gabloty korkowe ogłoszeniowe to produkt topowej jakości wyprodukowany z atestowanych materiałów, służący do wydajnego oraz łatwego eksponowania informacji. Gabloty korkowe reklamowe są gablotami znajdującymi się w szerokiej gamie produktów proponowanych przez naszą rzetelną firmę, będącą największym wytwórcą produktów tego gatunku w Polsce. Gabloty korkowe reklamowe są wytwarzane z myślą o klientach, poszukujących miejsca do usadowienia różnorodnych materiałów, stanowiących reklamy przeróżnych produktów, usług itp.

Większość gablot korkowych jest wyrabiana w rozmiarach od 3-40 cm. Jest ewentualność dopasowania grubości gablot wedle życzenia Klienta. Oświetlenie gabloty korkowej jest ledowe lub jarzeniowe. Występuje punktowo, całościowo czy też częściowo w zależności od upodobań Klienta. Ze względu na różnorodne miejsca montażu w naszych gablotach korkowych zostały zastosowane różne kierunki otwierania. Gabloty korkowe otwierają się do góry bądź alternatywnie na boki. Jest opcja zamontowania dodatkowo zwykłego systemu szyb przesuwnych. Gabloty dostępne są zarazem w ciekawej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - zwyczajnie schowana za drzwiczkami. Jednym z kierunków otwierania gablot jest otwieranie na boki. Wykorzystujemy standardowe uchylne skrzydła bądź szyby przesuwane. Zainstalowany przez nas system otwierania do góry wspomagany może być przez teleskopy, niemniej jednak używanie teleskopów nie jest potrzebne. Oferujemy gabloty w 1-2-3-4 skrzydłowe.

Tylko używanie właściwie dobranych materiałów - przede wszystkim wypróbowanych oraz mocnych profili, też słupków (w wersji stojącej) - zdoła sprawić, iż finalny produkt zyska niezwykłą stabilność tudzież odporność. Gablota korkowa w swojej budowie zawiera szyby bezpieczne, akrylowe czy też hartowane. Kongruentny wybór szyby do gabloty korkowej w odniesieniu do użycia (miejsca stosowania) jest podstawą bezpieczeństwa. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaka szyba powinna odnaleźć się w Państwa gablocie, prosimy o kontakt z handlowcem, który wspomoże w pasującym wyborze a także sprawi, że gablota korkowa będzie nadzwyczajna.

Gabloty można nabyć w typie stojącym a także w gatunku wiszącym. W gablotach i witrynach korkowych instalujemy zamek patentowy, ze względu na to ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Jeśli natraficie Państwo na problemy z znalezieniem adekwatnych produktów - zachęcamy skorzystać z pomocy czynnej na infolinii. Do fabrykacji naszych gablot korkowych używamy wysokiej jakości materiały, które gwarantują wytrzymałość, a dodatkowo solidność. Zapewniamy szybką realizację złożonego zamówienia. Proponujemy naszym klientom dostawę nawet w 24h przy pośrednictwie kuriera.