Gabloty na modele

gabloty-informacyjne.com.pl Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na modele

Nasza w szerokim zakresie rozwinięta działalność wytwórcza zagwarantowała nam miejsce w czołówce producentów gablot pośród producentów na terenie całego kraju. Przy produkcji gablot na modele stosujemy zaawansowane maszyny o najwyższym standardzie producentów europejskich. Posiadamy duże dyspozycje wytwórcze - nawet duże zlecenia zdołamy wykonać w ekspresowym tempie. Świadczymy sprzedaż hurtową tudzież detaliczną w ciekawych cenach. Nasze działanie polega na bezpośredniej wytwórczości gablot na modele oraz pokrewnych towarów.

Gabloty na modele wiszące należy osadzić do ściany - tego wariantu gabloty  pozwalają pokazywać modele jedynie po jednej - czołowej stronie. Gabloty na modele stojące wyposażone są w wspomagające słupki umożliwiające ich przymocowanie w podłożu. Gabloty na modele tudzież witryny wyposażane są w patentowe zamki przeciw-włamaniowe. Dodatkowo gabloty na modele są zrealizowane z aluminiowych profili, są specjalnie wyposażone w podkładki, gwarantujące zabezpieczenie umieszczonych w gablotach medali przed wilgocią.

GK1-WL

Aluminiowa gablota wisząca.

  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Jednoskrzydłowa
GK2-WL

Drewniana gablota wisząca.

  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Dwuskrzydłowa

Gabloty na modele w standardzie funkcjonują w opcjach: czteroskrzydłowe, trzyskrzydłowe, dwuskrzydłowe ewentualnie jednoskrzydłowe. Końcowa konfiguracja zależna jest od specjalnych preferencji Klienta. Częściami systemu drzwi przesuwnych są wytrzymałe rolki, które usprawniają poruszanie szyb. Profile aluminiowe gabloty na modele mogą posiadać łączenia wykonane przy pomocy półokrągłych głowic, które są utworzone z tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu połączeniu profili aluminiowych jest zagwarantowane stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania gabloty na modele aluminiowej.

Standardowo gabloty na modele otwierane są na boki przy pomocy szyb przesuwnych bądź skrzydeł (drzwi). Jako jedni z nielicznych produkujemy gabloty w opcji częściowo otwartej. Znaczy to, iż jedna część jest standardowo "schowana" za szybą, natomiast druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą). Gabloty na modele posiadają system otwierania drzwi do góry. W gablotach otwieranych do góry proponujemy założenie teleskopów w celu uproszczenia otwierania. Nieco innym podejściem jest stosowanie punktowego oświetlenia. Wskutek tego możemy wyróżnić w naszej gablocie wytypowane czy też najważniejsze elementy. Często stosujemy oświetlenie częściowe. Większa część gablot na modele jest wytwarzana w rozmiarach od 3-40 cm. Jest sposobność dopasowania grubości gablot wedle życzenia Klienta.

Gabloty na modele w pierwszorzędny sposób sprawdzają się w salach muzealnych, w galeriach handlowych, lokalach sklepowych. Instalujemy umowną ilość półek w gablocie. Ogół zależy od upodobań Konsumenta. W gablotach na modele standardowo umieszczane są płyty magnetyczne, które są malowane na dowolny kolor, wedle preferencji Klienta. Gabloty osiągalne są w opcji jednostronnej umożliwiającej zawieszenie na którejkolwiek płaskiej ścianie. Gabloty dwustronne dostępne są wyłącznie jako gabloty stojące - wykorzystywane w większości wypadków na zewnątrz obiektów - przy urzędach, kościołach a także atrakcjach turystycznych.

Gabloty na modele drewniane charakteryzują się niezwykłym, ponadczasowym designem, który bezbłędnie dopasowuje się do każdego otoczenia. Alternatywą są gabloty aluminiowe. Współczesny wygląd gablot aluminiowych na modele bez wątpliwości dopasuje się do wszystkich rodzajów otoczenia. Świadczymy dowolność wymiarów przy zamawianiu gablot dowolnego typu oraz wiele opcji konfiguracji. Dostarczamy sprawną wycenę - nawet w 20 minut od wypełnienia formularza (w trakcie godzin pracy). Jeśli zależy Tobie na prędkiej wycenie - zadzwoń. Dostawę realizujemy własnymi samochodami lub kurierem. Nasze gabloty są dobre oraz trwałe. Przed sprzedażą przechodzą gruntowny proces weryfikacji.