Gabloty na medale

gabloty-informacyjne.com.pl Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na medale

Nasza szeroko rozwinięta działalność wytwórcza umożliwiła nam miejsce w czołówce producentów gablot wśród producentów na terenie całego kraju. Nasza spółka zarządza rozbudowanym parkiem maszynowym, za pomocą tego możemy obsłużyć dodatkowo większe, priorytetowe zamówienia. Posiadamy duże zdolności wytwórcze - nawet pokaźne zlecenia zdołamy dokonać w ekspresowym tempie. Wiedziemy sprzedaż detaliczną tudzież hurtową oferując przy tym interesujące ceny.

Jesteśmy uczciwym wytwórcą gablot na medale, witryn, tablic tudzież potykaczy. Gabloty na medale wiszące trzeba przytwierdzić do ściany - tego wariantu gabloty ogłoszniowe pozwalają ukazywać informacje jedynie po jednej - czołowej stronie. Gabloty na medale stojące umeblowane są w wspierające słupki umożliwiające ich przymocowanie w podłożu. Zawartość gablot chroniona jest przez zamek patentowy. Gabloty na medale są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne, trwałe oraz perfekcyjnie tworzą się z otoczeniem. Dopasowujemy się do potrzeb Klienta w każdym aspekcie. Z reguły robimy gabloty 1,2,3 lub 4 skrzydłowe, lecz ostateczna liczba skrzydeł zależy od indywidualnych potrzeb. Sprawne ruszanie szyb umożliwiają wmontowane, wysokiej jakości, mocne rolki. 

GM1-WL

Aluminiowa gablota wisząca.

  • Gablota na medale
  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Dwuskrzydłowa
GM2-WL

Aluminiowa gablota wisząca.

  • Gablota na medale
  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Jednoskrzydłowa

Gabloty na medale wykonane są z profili aluminiowych, złączone za pomocą półogrągłych elementów, które dają bezpieczeństwo stosowania całej gabloty. Jednym z kierunków otwierania gabloty na medale jest otwieranie na boki. Wykorzystujemy typowe uchylne skrzydła lub szyby przesuwane. Gabloty dostępne są zarówno w pożądanej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - normalnie schowana za drzwiczkami.

Gabloty na medale posiadają system otwierania drzwi do góry. O ile wytypują Państwo gabloty otwierane do góry, za dodatkową opłatą można złożyć zamówienie trwałe teleskopy ułatwiające otwieranie. Poza tym można zastosować oświetlenie punktowe. Oświetlenie częściowe występuje w dwóch rodzajach ledowym czy też jarzeniowym. Ogólnie robione przez nas gabloty na medale występują w określonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, jednak wykonujemy w podobny sposób gabloty "na zamówienie" według preferencji Klienta.

Gablota na medale zagwarantuje odpowiednie zaprezentowanie a także bezpieczeństwo włożonym w środku medalom, a przy tym doda im szyku tudzież poprzez światło można wyróżnić dodatkowo poszczególne elementy. Ilość półek w gablotach na medale może być dowolna - wedle życzenia odbiorcy. Kolor płyty magnetycznej jest dowolny - umożliwiamy wybór przez klienta. Najliczniejszą grupą produktów są gabloty na medale jednostronne, zawieszane na ogół na ścianach (w opcji wiszącej na mocnych hakach), jednak coraz częściej spotykane są dodatkowo gabloty jednostronne stojące - na mocnych słupkach umożliwiających zamontowanie w podłożu.

W naszej ofercie znajdują się również gabloty dwustronne - dostępne w rzeczy samej w formie stojącej. Gabloty na medale drewniane mają oryginalny, gustowny design. Nowoczesny design gablot na medale aluminiowych bez wątpliwości zaadaptuje się do wszystkich typów otoczenia. Podejmujemy indywidualne zamówienia, dopasowujemy się do potrzeb Interesanta, wykonując gabloty "na wymiar". Zainteresowanym konsumentom dostarczamy bezpłatną tudzież sprawną wycenę - nawet w 15 minut! Transport i dostawa nawet w 24h - za sprawą sprawdzonej firmy kurierskiej tudzież własnej flocie pojazdów. Do fabrykacji naszych gablot użytkujemy wysokiej jakości materiały, jakie zapewniają wytrzymałość, a także solidność.