Gabloty szkolne

gabloty-informacyjne.com.pl Gabloty Gabloty szkolne

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości gablot szkolnych w szczególności są to gabloty aluminiowe i szklane. Oprócz tego w naszym szerokim zakresie produkcyjnym znajdują się też gabloty szkolne drewniane ogłoszeniowe, potykacze reklamowe tudzież różnorakie tablice informacyjne. Przez aktywny postęp naszej fabryki staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji gablot szkolnych aluminiowych, drewnianych oraz szklanych. Nasze wieloletnie doświadczenie tudzież użytkowanie przy produkcji z najnowszych technologii zaręcza najlepszy wyrób oraz zadowolenie interesanta. Składając zlecenie w naszej fabryce, mogą Państwo liczyć na doświadczoną obsługę na dowolnym etapie - począwszy od doświadczonych handlowców znających najczęstsze "problemy konsumentów" po bezpośrednie wsparcie oddziału technicznego.

Robimy gabloty szkolne przy zastosowaniu innowacyjnych technologii tudzież maszyn, co oddziałuje przede wszystkim szybki czas realizacji. Wiedziemy sprzedaż detaliczną a także hurtową oferując przy tym interesujące ceny. Nasza wyspecjalizowana firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000 zł. Oferujemy atrakcyjne ceny wynikające z braku pośredników, albowiem jesteśmy bezpośrednim producentem gablot szkolnych. 

Gabloty szkolne przynależą do kategorii gablot szczególnego zastosowania. Do kategorii gablot szkolnych kwalifikują się gabloty na puchary, gabloty na klucze, gabloty na modele, gabloty na medale. Następną podkategorią gablot w naszej atrakcyjnej ofercie są gabloty jednostronne bądź dwustronne. Gablota szkolna dwustronna może pomieścić dwa razy więcej informacji, więc przede wszystkim jest polecana do miejsc gdzie celem jest zamieszczenie większej ilości wielorakich materiałów reklamowych czy też informacyjnych. Współczesny wygląd gablot szkolnych aluminiowych bez wątpliwości zaadaptuje się do wszystkich typów otoczenia.

Gabloty szkolne budowane są z elementów producentów niemieckich, duńskich tudzież polskich. Ich wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Dzięki temu nasze gabloty szkolne są właściwie przystosowane do dowolnych warunków zewnętrznych i wewnętrznych. Gabloty szkolne drewniane posiadają nieszablonowy, gustowny design. Jesteśmy jedną z nielicznych organizacji, która produkuje gabloty z litego drewna. Profile gablot szkolnych z reguły anodowane są na kolor srebrny, jednakowoż jest opcja wyboru innego koloru z palety RAL. Zasadniczo tworzone przez nas gabloty występują w ustalonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, chociaż realizujemy również gabloty "na zamówienie" wedle upodobań Klienta.

Oprócz tego na Państwa żądanie zdołamy zintegrować dodatkowe podświetlenie gabloty szkolnej, może być to oświetlenie LED czy też oświetlenie jarzeniowe. Nieco innym rozwiązaniem jest zastosowanie punktowego oświetlenia. Dzięki temu możemy wyróżnić w naszej gablocie szkolnej wybrane czy też najistotniejsze elementy. Ze względu na liczebność zastosowań, wiele z naszych Klientów wybiera oświetlenie częściowe. Gabloty szkolne aluminiowe produkujemy tylko z wysokiej jakości profili aluminiowych zapewnianych przez sprawdzonego partnera i producenta - Grupę Kęty S.A. Wykorzystanie profili aluminiowych tej firmy pozwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w przypadku uszkodzenia mechanicznego wywołanego np. rezolutną dewastacją. Nie korzystamy z niskiej jakości, nieznanego pochodzenia tzw. samoróbek. Zapewniamy bezawaryjną tudzież trwałą konstrukcję wszelkich gablot aluminiowych. Profile tworzące gablotę szkolną są ze sobą zespolone przy użyciu półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego.

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta w dowolnym aspekcie. Standardowo fabrykujemy gabloty 1,2,3 względnie 4 skrzydłowe, jednakże końcowa ilość skrzydeł zależy od specyficznych potrzeb. Gabloty szkolne szklane są przeszklone za pomocą bezpiecznej lub hartowanej szyby, niemniej jest również możliwość użycia szyby akrylowej bądź PLEX. Gabloty szkolne wiszące powinno się osadzić do ściany - tego typu gabloty ogłoszeniowe pozwalają demonstrować informacje tylko po jednej - czołowej stronie.

Zawartość gablot szkolnych dodatkowo może być chroniona przez zamek patentowy. Nasze gabloty są dobre oraz trwałe. Przed sprzedażą przechodzą drobiazgowy proces weryfikacji. Dokładamy całkowitych starań, zwracamy uwagę na detale - tak, żeby nasze gabloty szkolne służyły Państwu jak najdłużej i cieszyły wysoką jakością skonstruowania. Do Państwa dyspozycji czynna jest infolinia z kompetentną pomocą w wyborze należytych produktów. Nie jest nam straszne ukończyć zamówienia idące w setki gablot tudzież witryn w paręnaście dni. Dzięki własnej flocie aut dostawczych, zdołamy osobiście dostarczyć nasze gabloty do klienta, a także należycie zamontować je w dowolnym położeniu. Pokaźne zlecenia na gabloty szkolne osiągamy maksymalnie w 14 dni.