Gabloty zewnętrzne

gabloty-informacyjne.com.pl Gabloty Gabloty zewnętrzne

Dostarczamy atrakcyjne ceny wynikające z braku pośredników, bo jesteśmy bezpośrednim producentem gablot zewnętrznych. Urzędy i instytucje publiczne, kolej, kościoły oraz szkoły - to nasi główni odbiorcy. Przy przeprowadzaniu większego zamówienia proponujemy atrakcyjne rabaty. Przekonaj się sam! Wykwalifikowani inżynierowie z działu technicznego dbają o wysoką jakość wytwarzanych gablot zewnętrznych, a doświadczeni handlowcy są w stanie profesjonalnie doradzić Państwu w odpowiednim wyborze.

Wieloletnie doświadczenie oraz duże zaangażowanie powodują, że jesteśmy liderem na polskim rynku w produkcji gablot zewnętrznych na zamówienie. Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz gabloty spełniającej Twoje wymagania - oznacza to, że najwidoczniej szukasz czegoś niestandardowego. Zgłoś się do nas - produkujemy gabloty zewnętrzne w dowolnych konfiguracjach!

W naszej ofercie, za specjalną opłatą znajdą Państwo dodatkowo usługę montażu produktów w dowolnym, wyznaczonym miejscu. Gabloty zewnętrzne to produkt, bez którego nie wyobrażamy sobie współczesnych urzędów, szpitali, szkół, muzeów, sklepów czy nawet kościołów. Współdziałamy z wieloma placówkami publicznymi realizując w szeregu przypadków niesłychanie duże a także złożone zamówienia. Jako spółka ze znaczącym stażem na rynku producentów gablot, wyrobiliśmy sobie pozycję lidera, dostarczając do klientów gabloty zewnętrzne utworzone z dbałością o jakikolwiek detal. Takie gabloty bardzo wysokiej jakości są trwałe oraz zdołają służyć przez wiele lat. 

Zgodnie z doświadczeniem do wytwórczości gablot zewnętrznych używamy tylko certyfikowane części najwyższej możliwej jakości, od długiego czasu importując je od sprawdzonych producentów. Gabloty zewnętrzne montuje szeroka kadra stałych, w znacznym stopniu wykwalifikowanych tudzież doświadczonych w swoim fachu pracowników, jacy ze dokładnością a także dbałością o każdy detal fabrykują gabloty przeróżnego wariantu. Do dyspozycji nabywców mamy własną flotę pojazdów, którymi dostarczamy gabloty a także infolinie, gdzie doradcy pomogą Państwu w doborze gabloty zewnętrznej.

Na nasze gabloty udzielamy standardowo gwarancji. Każda gablota zewnętrzna przed opuszczeniem spółki przechodzi kontrolę jakości, podczas której nasi pracownicy wypatrują ewentualnych defektów tak, iżby do klienta przybył gotowy produkt bez jakichkolwiek wad. Odbiorca ma do wyboru parę wariantów oświetlenia, to jest punktowe, całościowe względnie częściowe. Nasze oświetlenie jest ledowe ewentualnie jarzeniowe. Poprzez oświetlenie punktowe w naszej gablocie zdołamy wyróżnić najistotniejsze elementy. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie częściowe.

Ze względu na rozmaite miejsca montażu w naszych gablotach zewnętrznych zostały wykorzystane różne kierunki otwierania. Gabloty otwierają się do góry albo alternatywnie na boki. Jest opcja zamontowania także standardowego systemu szyb przesuwnych. Gabloty zewnętrzne osiągalne są także w ciekawej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - z reguły schowana za drzwiczkami.

Drzwi naszych gablot mogą unosić się do góry z zastosowaniem siłowników gazowych. W celu łatwiejszego otwierania gabloty, proponujemy możliwość dostawienia mocnych teleskopów. Z reguły gabloty otwierane są na boki przy pomocy szyb przesuwnych lub skrzydeł (drzwi). Profile użyte w gablocie powiązane są w bezpieczny sposób przy pomocy wypróbowanych, półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości profili aluminiowych, jakie są wyprodukowane przez grupę KETY S.A., istnieje szansa wymiany poszczególnych części w przypadku uszkodzenia gabloty zewnętrznej.

Nasi Konsumenci mają do wyboru ilość skrzydeł w gablocie zewnętrznej - głównie instalujemy od 1 do 4 do skrzydeł. W zależności od wytypowanych klasy gablot ogłoszeniowych montujemy szyby bezpieczne, hartowane, akrylowe albo PLEX. Gwarantujemy, że gabloty zewnętrzne sprawowane są ze sprawdzonych, właściwie dobranych materiałów, które gwarantują solidność tudzież wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały ukształtowane.

W gablotach zewnętrznych a także witrynach montujemy zamek patentowy, wskutek tego ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Typ mocowania gablot pozwala nam wyodrębnić dwa typy produktów - wiszące tudzież stojące. Podłoże w gablotach zewnętrznych istnieje w trzech rozlicznych typach do wyboru: korkowe, magnetyczne ewentualnie tkaninowe. Tworzone przez nas gabloty w standardzie są koloru srebrnego, niemniej jednak istnieje opcja zmiany koloru na dowolny z palety RAL. Gabloty jednostronne są na ogół spotykanymi gablotami - zawieszanymi na ścianach. Gabloty zewnętrzne stojące dwustronne pozwalają zamieszczać z obydwu stron różnorakie dokumenty, oferty, ogłoszenia itp.

Istnieje sposobność naniesienia na gablotę zewnętrzną logotypu jednostki czy też opcjonalnego napisu. Nie jest nam straszne wypełnić zlecenia idące w setki gablot oraz witryn w paręnaście dni. Dzięki własnej flocie aut dostawczych, możemy osobiście dostarczyć nasze gabloty do klienta, a także poprawnie zamontować je w umownym położeniu. Jeśli zależy Państwu na szybkiej wycenie realizacji gablot zewnętrznych, koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny. Trwałość oraz rzetelność zrealizowania to wciąż niektóre cechy opisujące nasze gabloty. Nasze produkty skonstruowane są z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy szczegół.